top of page
Mimari Planlar

MIMARLIK & İÇ MIMARLIK

HTM, kolaylık, özgünlük, kalite ve estetik kavramları çerçevesinde şekillenen entegre bir tasarım anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.


Mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve mühendislik alanlarındaki projelere, deneyimli kadrosuyla çözüm odaklı tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunan HTM, her geçen gün farklı dinamikler etrafında şekillenen çağdaş hayatın ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Under Construction_edited.jpg

İNŞAAT & TAAHHÜT

Mühendislik genlerini ve analitik düşünce yapısını da arkasına alarak, bugüne dek üstlendiği tüm projeleri hız, kalite ve özgünlük ekseninde hayata geçirmektedir. 


Yeni teknolojiler ışığında iş yapış biçimlerini pozitif yönde sürekli adapte eden HTM, sahip olduğu iş vizyonuyla dünyayı dönüştürecek projeler geliştiriyor.

İşadamları

DESTEK & DANIŞMANLIK 

HTM, dünyada yaşanan trendleri yakından takip ederek, mimarlık ve mühendislik alanındaki uzmanlığı ve bilgi birikimini de yanına alarak, sahip olduğu kurum kültürüyle kendisini sürekli yenileyerek çağı yakalıyor.


HTM, Türkiye’nin ve dünyanın geleceğini mimarlık ve mühendislik şirketlerinin şekillendireceği bilinci ile inşaat işlerinde destek ve danışmanlık hizmeti vermeyi hedefliyor.


bottom of page